Wie zijn we

Stemafisk bestaat uit een dynamisch team met ruime ervaring en expertise in verschillende domeinen zoals fiscaliteit, boekhouding, oprichten van vennootschappen, vermogens- & successieplanning, bedrijfsadvies,...

 

Stefaan
050 28 87 04
stefaan@stemafisk.be

Veerle
050 28 87 01
veerle@stemafisk.be

Sofie
050 28 87 08
sofie@stemafisk.be

Fauve
050 28 87 06
fauve@stemafisk.be

Isabelle
050 28 87 07
isabelle@stemafisk.be

Didier
050 28 87 00
didier@stemafisk.be

Wendy
050 81 34 32
wendy@stemafisk.be

Caroline
050 28 87 03
caroline@stemafisk.be

Caroline
050 28 87 05
carolinedr@stemafisk.be

Rik
050 28 87 02
rik@stemafisk.be

Hermien
050 28 87 09
hermien@stemafisk.be

Karin
050 36 68 11
karin@stemafisk.be

Nina
050 36 68 12
nina@stemafisk.be

Tine
050 36 68 13
tine@stemafisk.be

Valerie
050 36 68 15
valerie@stemafisk.be

Jonathan
050 36 68 14
jonathan@stemafisk.be

Shauny
050 36 68 16
shauny@stemafisk.be

Elise
050 36 68 17
elise@stemafisk.be

Ontvang onze nieuwsbrief