Stemafisk ondersteunt
de ondernemer
in zijn
dagelijkse administratie

Onze expertise

Boekhouding

Fiscaal advies

Vennootschappen

Bedrijfsadvies

Vermogensplanning

Begeleiding bij overname

Begeleiding bij herstructurering

Wij bedienen zowel éénmanszaken als vennootschappen in alle sectoren

Stemafisk bestaat uit een team aan boekhouders en fiscalisten die jou helpen om het beste uit je onderneming te halen. Bij Stemafisk staan we garant voor vaste relatiebeheerders met jarenlange ervaring in ons team die ervoor zorgen dat jouw boekhouding in goede handen is.

Advies op maat van jouw onderneming

We houden van persoonlijk contact en spreken graag duidelijke taal zodat we een echte toegevoegde waarde kunnen bieden voor jouw bedrijf. We richten ons niet alleen op de cijfers, maar ook op de mensen en de resultaten.

Bij Stemafisk hebben we doorheen de jaren een goede reputatie en veel ervaring opgebouwd voor de volgende luiken:

  • Boekhouding
  • Fiscaal advies
  • Bedrijfsadvies
  • Begeleiding bij het oprichten van vennootschappen
  • Successie- en vermogensplanning
  • Overnamebegeleiding
  • Begeleiding bij herstructurering

Wij maken je jaarrekening, verzorgen je boekhouding, doen je belastingaangifte en geven nuttige adviezen. Het houdt daar niet op. We lopen voorop en scholen ons permanent bij. Dankzij deze totaalaanpak staan we je onderneming van A-Z bij.

Stemafisk is gevestigd in West-Vlaanderen en werkt in een ruime regio in Vlaanderen. Ook internationaal cliënteel klopt bij ons aan. Zowel éénmanszaken als vennootschappen, in tal van sectoren, kunnen bij ons terecht. Meer weten?

Plan een gesprek

Het Stemafisk team

Stefaan

Stefaan

050 28 87 04stefaan@stemafisk.be
Veerle

Veerle

050 28 87 01veerle@stemafisk.be
Sofie

Sofie

050 28 87 08sofie@stemafisk.be
Fauve

Fauve

050 28 87 06fauve@stemafisk.be
Didier

Didier

050 28 87 00didier@stemafisk.be
Wendy

Wendy

050 81 34 32wendy@stemafisk.be
Caroline

Caroline

050 28 87 03caroline@stemafisk.be
Caroline

Caroline

050 28 87 05carolinedr@stemafisk.be
Hermien

Hermien

050 28 87 09hermien@stemafisk.be
Nina

Nina

050 36 68 12nina@stemafisk.be
Jonathan

Jonathan

050 36 68 14jonathan@stemafisk.be
Tine

Tine

050 36 68 13tine@stemafisk.be
Shauny

Shauny

050 36 68 16shauny@stemafisk.be
Iryna

Iryna

050 36 68 18iryna@stemafisk.be
Femke

Femke

050 36 68 18femke@stemafisk.be
Ellen

Ellen

050 36 68 15ellen@stemafisk.be
Roos

Roos

050 28 87 04roos@stemafisk.be

Kom eens langs

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.